Yhteystiedot

Myynti ja tiedustelut

Myynti ja tiedustelut

Sähköposti:myynti@eventilla.com
Puhelin:010 526 3190
Tukipyynnöt

Tukipyynnöt

Sähköposti:tuki@eventilla.com
Puhelin:040 160 5155
Laskutus ja talousasiat

Laskutus ja talousasiat

Sähköposti:laskutus@eventilla.com
Puhelin:010 526 3191

Tapahtumiin liittyvissä asioissa pyydämme aina ensisijaisesti olemaan yhteydessä tapahtuman järjestäjään.

Jätä meille viesti

Myyntitiimi

Aki Hangasluoma

Aki Hangasluoma

Account Manager

050 599 9470
aki.hangasluoma@eventilla.com

Tuuli Mikkola

Tuuli Mikkola

Account Manager

050 329 1399
tuuli@eventilla.com

image description

Pekka Huttunen

Toimitusjohtaja

+358 44 345 6100
pekka@eventilla.com

image description

Markus Haataja

CTO, hallituksen puheenjohtaja

+358 40 582 0957
markus@eventilla.com

Toimipisteet

Oulun toimipiste

Kansankatu 53
90100 Oulu

Helsingin toimipiste

Fredrikinkatu 61 A 54
7 krs., 00100 Helsinki