Yhteystiedot

Myynti ja tiedustelut

Myynti ja tiedustelut

Sähköposti:myynti@eventilla.com
Puhelin:010 526 3190
Tukipyynnöt

Tukipyynnöt

Sähköposti:tuki@eventilla.com
Puhelin:040 160 5155
Laskutus ja talousasiat

Laskutus ja talousasiat

Sähköposti:laskutus@eventilla.com
Puhelin:010 526 3191

Tapahtumiin liittyvissä asioissa pyydämme aina ensisijaisesti olemaan yhteydessä tapahtuman järjestäjään.

Jätä meille viesti

Myyntitiimi

Tuuli Mikkola

Tuuli Mikkola

Sales Director

050 329 1399
tuuli@eventilla.com

Minna Ollila

Minna Ollila

Account Manager

040 846 8679
minna@eventilla.com

Marjo Karjalainen

Marjo Karjalainen

Account Manager

050 470 7670
marjo@eventilla.com

Jesse Laaksonen

Jesse Laaksonen

Account Manager

050 346 4564
jesse@eventilla.com

Antti Kutvonen

Antti Kutvonen

Account Manager

050 356 6105
antti@eventilla.com

image description

Pekka Huttunen

Toimitusjohtaja

+358 44 345 6100
pekka@eventilla.com

image description

Markus Haataja

CTO, hallituksen puheenjohtaja

+358 40 582 0957
markus@eventilla.com

Toimipisteet

Oulun toimipiste

Kansankatu 53
90100 Oulu

Helsingin toimipiste

Fredrikinkatu 61 A 54
7 krs., 00100 Helsinki